ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ЗМІЇВЩИНА ДОЄДНАЛАСЯ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ПОЛЕГЛИХ В ЄВРОПІ

11 листопада – один із найбільш пам'ятних днів у США, Британії, Германії, Австралії та багатьох європейських країнах. Цього дня у 1919 році між Німеччиною і державами Антанти було укладено перемир'я, яке завершило Першу світову війну. Відтоді ж 11 листопада об 11 годині 11 хвилин практично увесь демократичний світ вшановує пам'ять полеглих воїнів у світових збройних конфліктах двома хвилинами мовчання.

Традиційно 11 листопада День ветеранів війни відзначає і Чеська республіка, з якою Зміївщину пов'язує спільне героїчне минуле і дружні партнерські зв'язки сьогодні. До вшанування Дня пам'яті полеглих в Європі доєдналися Зміївський міський голова Павло Голодніков та старости старостинських округів Зміївської територіальної громади. Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв у с.Соколово, де у березні 1943 року відбулася одна з найгероїчніших та найкривавіших битв за участю першого іноземного окремого Чехословацького батальйону.
"Ми вітаємо наших чеських партнерів з Днем величних ветеранів. Наші народи пов'язані кров'ю у боротьбі проти гітлерівського нацизму у Другій світовій війні. Сьогодні Чехія і Україна є союзниками у боротьбі за світле майбутнє демократичного світу проти російської агресії", – зазначив Зміївський міський голова Павло Голодніков.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.