вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

НОВІ ВЕЛОСИПЕДИ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ РОБІТНИКІВ

Зміївський центр надання соціальних послуг Зміївської міської ради отримав чотири новенькі велосипеди від Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез». Такий мобільний вид транспорту, як велосипед, дає можливість ефективніше використовувати робочий час, суттєво полегшує роботу, адже соціальні робітники доставляють своїм підопічним продукти харчування, господарські товари та ліки.

Працівники центру висловлюємо подяку директору вищевказаного благодійного фонду Дермоту Ентоні Гамільтону, представнику цього фонду в Зміївській територіальній громаді Ользі Аверіній, а також Зміївській міській раді за увагу до потреб населення та оперативне вирішення питань, що стосуються соціального обслуговування громадян.
© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.