вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

З МОЛИТВОЮ І МУЗИКОЮ ЗА УКРАЇНУ!

2 листопада до Берегинь Змївщини з концертом завітало мистецьке об'єднання "Козацька Армада" на чолі з відомим кобзарем із США українського походження Юрієм Фединським. Також у Змієві виступили Олеся Чайка та Олег Бут. «Кобзарська Армада» від початку повномасштабної фази війни провела сотні концертів по всій Україні. До їх репертуару входять традиційні кобзарські твори та сучасні авторські патріотичні пісні, створені для підтримки українців та збереження України. До Змієва армадівців запросив капелан, ієрей Юрій Потикун, з яким музиканти неодноразово виїжджали на "нуль".

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.