вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У ЗМІЇВСЬКОМУ ПАРКУ ПРИБИРАЛИ ЛИСТЯ

Працівники Зміївської міської ради, усі її служби і відділи 2 листопада наводили лад у міському парку. Через погодинні графіки відключення електроенергії, другу половину робочого дня проводять на свіжому повітрі. Озброївшись робочим інвентарем дружньо і завзято прибирали опале листя. Говорять, планові відключення світла спонукають до внепланових осінніх толок. Тому закликають колег і усіх мешканців Зміївської громади доєднуватися до потрібної і корисної справи. Адже щоб навести лад на своїх територіях - світло не потрібно: тут головне бажання і спільні зусилля! Тож розпочинаємо марафон осінніх толок – зробимо Зміївщину чистою і красивою!

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.