вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ХХХІІ СЕСІЯ. БЮДЖЕТ, МАЙНО, ДИТЯЧИЙ ПРОСТІР

1 листопада депутатський корпус Зміївської міської ради провів пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії. Депутати розглянули 13 питань порядку денного. Внесли зміни до бюджету і деяких місцевих програм, прийняли у комунальну власність громади матеріальні цінності, надали згоду на організацію співробітництва Зміївської та Слобожанської територіальних громад, а також погодили Меморандум про взаємодію, співпрацю і партнерство між Зміївською міською радою і Благодійним фондом "Посмішка ЮА". Також Зміївський міський голова проінформував депутатський корпус про реалізацію в громаді заходів щодо забезпечення населення безкоштовними дровами і доповів про ситуацію навколо Задонецького мосту.

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.