ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Шановні мешканці Зміївської громади!

28 жовтня 2022 р. Зміївською міською радою було отримане підписане 26 жовтня 2022 року начальником Харківської обласної військової адміністрації Олегом Синєгубовим розпорядження №225 В "Про забезпечення населення Харківської області, прилеглих до зони проведення воєнних (бойових) дій, деревиною паливною у період дії воєнного стану” (далі - розпорядження).

Згідно з розпорядженням, при визначенні домогосподарств, які потребують безоплатного забезпечення деревиною паливною, будуть враховуватися виключно ті, які не забезпечені іншими системами опалення, окрім дров'яної, та не отримували безкоштовно допомогу (від благодійних, релігійних організацій тощо) у вигляді деревини паливної.
 
Розпорядження передбачає, що першочерговому безоплатному забезпеченню дровами підлягають домогосподарства, в яких проживають:
- одиноко проживаючі особи/подружжя похилого віку;
- сім'ї, до складу яких входять особи з інвалідністю І групи;
- сім'ї, до складу якої входять діти з інвалідністю підгрупи "А";
- сім'ї, до складу яких входять лише непрацездатні особи (діти, пенсіонери, особи з інвалідністю тощо);
- сім'ї, у яких виховується троє і більше дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
- одинокі батько чи мати, які мають на вихованні дітей віком до 14 років;
- сім'ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям.
 
Зміївською міською радою до 4 листопада буде складено орієнтовні списки домоволодінь,  мешканці яких мають право на безоплатне забезпечення деревиною паливною, визначено перелік документів, що необхідно буде додати до відповідної заяви.
Про початок та порядок прийому документів на безоплатне забезпечення деревиною паливною громадяни будуть повідомлені через офіційний вебсайт Зміївської міської ради та офіційні сторінки соціальних мереж.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.