вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Служба у справах дітей інформує:

IMG 337dad9d9abef57051d934bda69cfd35 V 121 жовтня спеціалісти  служби у справах дітей Зміївської міської ради  спільно з фахівцями з соціальної роботи КУ ”Центр надання соціальних послуг” Зміївської міської ради  взяли участь у робочій нараді, яку було проведено за ініціативи   Харківського обласного центру соціальних служб.                                                                                                                                                                                                     

На порядку денному були обговорені  питання, що  стосувалися  надання соціальних послуг для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, захист прав дітей у Зміївській громаді, доступ громадян до послуги кризового та екстренного втручання, оформлення документації, ведення справ сімей, які перебувають під соціальним супровідом. 
Під час заходу учасники розглянули хвилючі питання роботи чат-боту  “Дитина не сама”, який було створено ЮНІСЕФ, Міністерством соціальної політики України та Офісом Президента України для допомоги дітям, що залишилися без батьківського піклуваненя.
© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.