вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ВИКОНКОМ. ГЕНЕРАТОРИ, МОБІЛЬНІ БРИГАДИ, МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА

20 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Зміївської міської ради. На ньому затвердили тарифи для населення за послуги теплопостачання, яке надає КП "Зміїв-тепло", погодили утворення і склад координаційної ради з питань забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб на території Зміївської громади, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та комісії з питань перевірки достовірності інформації, поданої громадянами для отримання компенсації втрат, що пов'язані з безоплатним тимчасовим розміщенням переселенців. Також на виконкомі погодили надання матеріальної допомоги родинам загиблих захисників України та громадянам на лікування і розподілили генератори, які громада отримала за Програмою «U-LEAD з Європою».

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.