вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ХХХІ СЕСІЯ. МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ, ДОПОМОГА КП, ОБ'ЄКТИ ТОПОНІМІКИ

13 жовтня депутати Зміївської міської ради провели пленарне засідання ХХХІ позачергової сесії, на якій розглянули 17 питань порядку денного. Вони стосувалися змін до бюджету, підтримки комунальних підприємств, покращення побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб. Також затвердили нові назви вулиць громади, які, згідно із чинним законодавством, потребували перейменування. У силу це рішення вступить після відкриття реєстрів. Зміївський міський голова прокоментував і ситуацію з віяловими відключеннями електроенергії. Більш детальніше про рішення сесії у нашому відеоматеріалі.

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.