вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Шановні захисники та захисниці України!

Дорогі земляки!

завантаження 14102022 2Захищати рідну землю від ворога, боронити кордони Української держави, відстоювати її волю та незалежність - це ваша невтомна праця і неоціненний щоденний подвиг на справжньому полі бою.
У цей важкий для всіх нас час - час боротьби з російським окупантом, що безжалісно та безкомпромісно напав на Україну, ви, дорогі захисники та захисниці, ризикуючи власним здоров'ям і життям, повертаєте віру в перемогу світла над темрявою, добра над злом.

Сьогодні схиляємо голови перед гідною пам'яттю наших земляків і всіх військовослужбовців, які загинули від ворога, але наблизили мир і перемогу.
Слава Героям і вічна їм пам'ять!
Молимося за кожного військовослужбовця, який на передовій чи в тилу, у госпіталі чи в бою, у небі чи на землі гідно демонструє козацький дух і звитягу, знищуючи російського окупанта та заявляючи на весь світ, хто є першою армією!
Нехай Пресвята Владичиця Покрова оберігає вас від злої долі, ворожого умислу чи дурної кулі.
Від імені всіх мешканців Зміївської територіальної громади зичу вам, дорогі захисники та захисниці нашої рідної України, міцного здоров'я, незламного духу та якнайшвидшого повернення додому з перемогою!
А ми й надалі всіма силами будемо підтримувати вас у цій нелегкій боротьбі, піклуватись про ваших батьків і дітей, зберігати рідний край як тільки це можливо.

Зі святом, Герої!

Слава Україні!

Зміївський міський голова
Павло Голодніков

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.