вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У ЗМІЄВІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВІДНОВЛЕННЯ ПІШОХІДНОЇ ПЕРЕПРАВИ

У Змієві продовжуються роботи з відновлення пішохідного містка через Сіверський Донець. Нагадаємо, що після успішного контрнаступу нашої армії, що дало можливість звільнити від ворога велику частину територій Харківської області, міським головою Павлом Голодніковим було отримано відповідні дозволи на повернення пішохідної переправи. Першим етапом її відновлення стало підняття мосту з води. Втім експлуатувати переправу допоки неможливо. Місток потребує ремонту. За словами директора КП "Зміїв-Сервіс" Зміївської міської ради Віталія Куліша, необхідні матеріали вже закупили. Наразі працівники комунального підприємства за допомогою лебідок піднімають міст вище над водою, щоб надалі провести зварювальні роботи його металевої конструкції і замінити дерев'яну основу. Говорять, що за умови сприятливих погодних умов, пішохідну переправу найближчим часом введуть в експлуатацію.

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.