ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

"Пташка" для бійців. Аграрії Зміївської громади зібрали на бандеродрон

Сільгосптоваровиробники Зміївської громади внесли свій вклад у нашу спільну перемогу. Керівники фермерських господарств зібрали більше мільйона гривень і купили для наших бійців бойову пташку. Військові разом з аграріями запустили дрон у небо. Поки що це його випробувальний політ, але невдовзі він стане на бойове чергування і буде допомагати ЗСУ громити ворога на фронтах Харківщини.  

Щирі слова вдячності аграріям громади висловив начальник Чугуївського РТЦК та СП, підполковник Роман Мазовецький. Він також вручив подяки усім керівникам сільгосппідприємств, які допомогли придбати дрон. Серед них: Віктор Кукота, Андрій і Дмитро Ревенки, Юрій Лаврик, Ігор Чепелюк, Микола Онопко, Юрій Шмаюн, Леонід Коротун та Сергій Пальваль.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.