вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У Змієві вшанували загиблих у роки Другої світової війни

Щороку 22 червня Україна згадує про мільйони людей, що полегли на кривавих полях Другої світової війни. У цей день по всій країні проводилися зустрічі з ветеранами, благодійні акції та хвилини мовчання. І  ми завжди говорили "Ніколи знову". Але сьогодні багатостраждальна Україна таки знову відчуває на собі усі жахіття страшної війни і щодня наші мужні хлопці і дівчата боронять кожен сантиметр рідної землі, жертвуючи своїм життям. Дата 22 червня набула для нас нового, більш трагічного змісту. Але віримо, що незабаром у новій історії нашої молодої і незалежної держави, буде свій День Перемоги. 

Сьогодні, у День пам'яті і скорботи Зміївський міський голова Павло Голодніков, працівники організацій і установ міста, місцеві жителі вшанували загиблих у роки Другої Світової війни хвилиною мовчання, а також поклали квіти до братської могили.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2022. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.