вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

АТ «Укргазвидобування» реалізував спільно із Зміївською громадою важливі соціальні проєкти

Завдяки співпраці Зміївської міської ради з акціонерним товариством “Укргазвидобування” вдалося реалізувати 3 важливі соціальні проєкти для закладів освіти та охорони здоров'я нашої громади, урочисте відкриття яких відбулось 19 листопада 2021 року. Це проєкти «Сучасній школі – сучасні кабінети інформатики та біології», «Раннє діагностування – шлях до здоров’я населення» та «Діти в світі рівних можливостей».

Зокрема, для КЗ «Таранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героїв-широнінців» з метою підвищення ефективності освітнього процесу в навчальному закладі, забезпечення можливості користуватися найновітнішими технологіями навчання, сприяння в отриманні якісних знань було облаштовано сучасний комп’ютерний клас для проведення уроків інформатики та придбано лабораторне обладнання, мікропрепарати, гербарії, об’ємні моделі та мультимедійні засоби навчання для кабінету біології.

Для Великогомільшанської АЗПСМ з метою створення належних умов для підвищення якості та доступності медичних послуг пацієнтам на первинному рівні було придбано сучасне медичне обладнання – автоматичний гематологічний аналізатор MicroCC-20Plus (HTI, США) з реактивами до нього, призначений для проведення повного аналізу крові, що надасть змогу раннього діагностування хвороб та надання невідкладної первинної допомоги.

Для Комунальної установи «Зміївський інклюзивно-ресурсний центр» було придбано спеціалізоване обладнання для облаштування кабінету ЛФК та сенсомоторного розвитку для проведення занять з фізичного розвитку та реабілітації, корекції емоційно-вольової сфери дітей з ООП, створення умов для їх інтеграції у загальноосвітній простір.

Загальний обсяг фінансування за рахунок коштів АТ «Укргазвидобування» склав 683 602 грн, за кошти місцевого бюджету Зміївської територіальної громади — 16 030,00 грн.

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.