ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У бібліотеках-філіях КЗ “Зміївська публічна бібліотека” Зміївської міської ради пройшли онлайн‑заходи до річниці аварії на Чорнобильській АЕС

35 років тому сталася аварія на Чорнобильській АЕС. П'ята частина території України стала зоною радіоактивного забруднення. 26 квітня День пам'яті, День скорботи і роздумів. У багатьох країнах світу сотні дзвонів перегукнуться із чорнобильськими на знак пам'яті про жертви, запалають свічки у храмах, зазвучать молитви. До річниці аварії на Чорнобильській атомній станції у бібліотеках-філіях КЗ «Зміївська публічна бібліотека» підготовлено низку заходів, які експонуються онлайн.

У читальній залі Зміївської публічної бібліотеки організована книжкова виставка «Знак біди. Слідами Чорнобильської катастрофи». Матеріали представлені на виставці розповідають про всі етапи ліквідації аварії, про людей, які самовіддано працювали в зоні великої радіації.

https://youtu.be/F19fuc1ezAg

У Чемужівській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» підготовлено книжкову виставку та розповідь-спогад переселенки з Чорнобиля Хомутовської Марії Миколаївни.

Таранівська сільська бібліотека-філія КЗ «Зміївська публічна бібліотека» сумісно з Таранівським БК зробили онлайн виставку «Попіл Чорнобиля в наших серцях». Зібрані матеріали розповідають про життя людей до і після катастрофи, етапи ліквідації аварії, страшні цифри катастрофи, про людей які працювали в зоні великої радіації.

Гусино-Полянська сільська бібліотека філія КЗ "Зміївська публічна бібліотека" підготувала інформацію з нагоди річниці аварії на Чорнобильській АЕС, де мова йдеться про ліквідаторів односельчан, про їхнє життя до та після катастрофи.

«Згадати боляче-забути неможливо». У цей скорботний день ми віддаємо шану загиблим і тим, хто постраждав від спустошення внаслідок Чорнобильської аварії. Діти вдома онлайн читали вірші Д. Павличка «На Чорнобиль журавлі летіли», та А. Багряної «Ви чули як плаче спустошена Прип'ять» https://youtu.be/9-8Ig13CUPc

Низький уклін і повага всім, хто брав участь у подоланні цієї катастрофи. Вічна пам'ять загиблим, вічна шана подвигу ліквідаторам!

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.