ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Зміївська міська рада затвердила міський бюджет на 2021 рік

IMG 20201224 100915 За бюджет та затвердження численних програм, що стосуються підтримки і розвитку освітянської галузі, охорони здоров'я, житлово-комунального господарства, екології, економічної, соціальної, спортивно-оздоровчої, культурної сфери тощо, депутати проголосували на засіданні ІІ сесії Зміївської міської ради VIII скликання, яке відбулося 24 грудня 2020 року.

Також було затверджено Регламент Зміївської міської ради, план роботи ради та план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів ради на 2021 рік, Положення про постійні комісії ради, з державної власності прийнято у комунальну власність Зміївської територіальної громади земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

Окрім того, рішенням сесії було змінено засновника, назви та затверджено статути комунальних підприємств, установ та закладів, розташованих на території міської ради, у зв'язку з припиненням існування Зміївської районної ради, погоджено призначення Віталія Куліша на посаду директора КП «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївської ради Харківської області та призначено Світлану Пархоменко директором КУ «Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зміївської міської ради Харківської області, що є у комунальній власності територіальної громади Зміївської міської ради.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.