ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Звернення Зміївського міського голови Павла Голоднікова з нагоди Дня ліквідатора

1 14122020Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Дорогі земляки!

Минуло 34 роки з дня вибуху на Чорнобильській атомній електростанції. Відтоді триває боротьба з невидимим, але підступним “ворогом” за чисту природу, за здорове майбутнє наших дітей, а ще за сотні невинних жертв — людські життя, які атом забрав у перші години, а потім повільно, рік за роком продовжує забирати знову й знову.

Час минає, але в наших серцях й досі звучить дзвін скорботи за загиблими у боротьбі з атомним вогнем, який вирвався з-під контролю людини. Це пожежні, військові, працівники органів внутрішніх справ, лікарі, будівельники, енергетики й навіть кухарі, які цілодобово дбали про всіх, хто приїжджав до Прип'яті й рятував планету.

Усім учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, жителям, потерпілим від страшної катастрофи, й тим, які народилися вже після неї, в ім’я продовження життя, зичу доброго здоров’я, благополуччя, сімейного затишку, оптимізму та впевненості в завтрашньому дні. Нехай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

Схилимо голови перед світлою пам'яттю загиблих у тій страшній боротьбі.

Слава живим героям!

  

З повагою,

Зміївський міський голова Павло Голодніков

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.