ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

11 грудня 2020 року відбулась ІІ частина першої сесії Зміївської міської ради VIII скликання

У засіданні сесії, яка пройшла під головуванням міського голови Павла Голоднікова, взяли участь 32 депутати, які сьогодні розглянули ще 18 питань порядку денного.

Зокрема, вони стосувались затвердження актів приймання-передачі підприємств, закладів та установ у комунальну власність територіальної громади Зміївської міської ради із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району; внесення змін в рішення LX сесії Зміївської міської ради VII скликання від 20.11.2020 року №12-LX“Про надання згоди на прийняття та прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району до комунальної власності територіальної громади Зміївської міської ради підприємств, закладів та установ, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району”; внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зміївської міської ради на 2020 рік; змін до бюджету Зміївської міської ради на 2020 рік; зміни юридичної адреси Зміївської міської ради.

Окрім того, було затверджено початок реорганізації шляхом приєднання до Зміївської міської ради Зідьківської селищної ради, Борівської, Бірківської, Великогомільшанської, Задонецької, Соколівської, Таранівської, Тимченківської та Чемужівської сільських рад, ініційовано передачу земельних ділянок в комунальну власність Зміївської міської ради.

Також депутати підтримали утворення постійних комісій і утворення, визначення чисельності та затвердження персонального складу виконавчого комітету Зміївської міської ради VІІІ скликання, утворення робочої групи з розробки проєкту Регламенту Зміївської міської ради.

У зв'язку з обранням на посади заступників міського голови та керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету на цій сесії достроково припинили свої повноваження депутати Зміївської міської ради VІІІ скликання Олена Пилипенко, Денис Челапко та Оксана Приймак відповідно.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.