АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Зміївської міської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів та визначення розмірів їх ставок на території Зміївської міської ради"

Завантажити

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту -

проект рішення Зміївської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та визначення розмірів їх ставок на території Зміївської міської ради»

 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Зміївська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Зміївської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та визначення розмірів їх ставок на території Зміївської міської ради».

Розробник проекту: Зміївська міська рада.

Підставою для розробки проекту є  Податковий кодекс України, Закони України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"  та "Про місцеве самоврядування в Україні".

Аналіз регуляторного впливу та проект рішення Зміївської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та визначення розмірів їх ставок на території Зміївської міської ради» розміщений 18 травня 2020р.на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради: www.zmiivmisto.gov.ua

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту надсилати в письмовому або електронному вигляді  за адресою: 63404 м.Зміїв, вул.Адміністративна, буд. 16;  факсом — (05747) 3-45-23; електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; телефон для довідок (05747) 3-45-21. Термін приймання пропозицій та зауважень становить один місяць з дня   оприлюднення проекту регуляторного акта разом з аналізом регуляторного впливу.

Сторінка 1 із 4

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: zmievrada@ukr.net

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 16

тел. (05747) 3-45-23