ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Побудувати ГІДНИЙ КОМФОРТНИЙ громадський туалет в центрі м.Зміїв, внести в план будівництва та побудувати громадські туалети в різних районах міста (мікрорайон - поблизу кінцевої зупинки міського транспорту, на в'їзді в місто зі сторони с.Водяного, на в'ї

Автор: Перелигіна Ольга Олексіївна
Статус: з відповіддю
Подана: 25.09.2019
Дата початку збору підписів: 26.09.2019

Текст електронної петиції

ПЕТИЦІЯ Звертаємо увагу на відсутність гідного громадського туалету в центрі м.Зміїв і пропонуємо вирішити питання зі встановленням нового громадського туалету в центрі міста та порушити обговорення побудови туалетів у різних районах міста (мікрорайон, вокзал, в’їзд до Змієва з боку с.Водяного та зі сторони сел. Слобожанського). До громадського туалету, який знаходиться біля автостанції, неможливо ані підійти, ні зайти. Причина тому - неприємний запах та бруд. А також у вечірній час доступ до туалету закрито. Усі інші наявні туалети в місті – у більшості теж в неприпустимому стані, відсутні вказівники до них по місту,а у вечірній та нічний часи всі туалети повністю закрито в місті. У наявні туалетні тимчасові кабінки в парковій зоні, у інших громадських місцях неможливо зайти через неприємний запах. Усім, кому захотілося в туалет в центрі Змієва після 20:00 - то його/її проблема. Він/вона, дуже часто - діти - часто знаходять інший варіант – знайти кущі в громадському місці. Удень ситуація теж не краща. Мамам/татам/бабусям/дідусям з дитячого майданчика нікуди повести дітей в туалет (до туалету автостанції та тимчасові кабінки діти часто відмовляються через неприємний аромат та бруд). Відсутність такого громадського туалету призводить до низької туристичної привабливості міста та впливає на імідж міста і як наслідок отримуємо відтік туристів та гостей міста, а отже - і прибутку для місцевих підприємців, тож втрачаємо можливості поповнення місцевого бюджету. Просимо Зміївську міську раду, з урахуванням викладеного, побудувати ГІДНИЙ КОМФОРТНИЙ громадський туалет в центрі м.Зміїв (в парковій зоні), в якому буде декілька кабінок для жінок та декілька для чоловіків, кімната для мам/тат з дитиною, умови для людей з інвалідністю, кейс з речами першої необхідності (платний). Проект будівництва та місце будівництва просимо винести на публічне обговорення. Пропонуємо також внести в план будівництва та побудувати громадські туалети в різних районах міста (мікрорайон - поблизу кінцевої зупинки міського транспорту, на в'їзді в місто зі сторони с.Водяного, на в'їзді в місто зі сторони сел.Слобожанське) Вказане звернення просимо затвердити відповідним рішенням Зміївської міської ради на найближчий сесії шляхом внесення доповнень до відповідних міських програм та прийняття відповідних рішень з метою здійснення фінансування вказаних робіт. У відповіді на петицію прошу вказати терміни виконання. Прошу запросити мене на розгляд петиції на комісії та сесії, попередивши за 3 робочі дні листом на електронну пошту ooperelyhina@gmail.com.

Відповідь

Шановна Ольго Олексіївно!

Зміївська міська рада повідомляє, що Ваша електронна петиція “Побудувати гідний комфортний туалет в центрі м. Зміїв, внести в план будівництва та побудувати громадські туалети в різних районах міста (мікрорайон — поблизу кінцевої зупинки міського транспорту, на в’їзді в місто зі сторони с. Водяного, на в’їзді в місто зі сторони сел. Слобожанське)” щодо побудови громадських туалетів в різних частинах м. Зміїв, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, була розглянута на пленарному засіданні позачергової сесії міської ради 15 листопада 2019 року та підтримана депутатами міської ради одноголосно.

За результатом розгляду було прийняте протокольне рішення:

- в бюджеті міської ради на 2020 рік передбачити кошти на розробку детального плану території, призначеної для забудови громадського туалету, проекту землеустрою щодо впорядкування цієї території для містобудівних потреб, отримання вихідних даних, розроблення проектної документації на будівництво зазначеного об’єкту та проведення передбаченої статтею 31 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” її експертизи;

- підготувати та направити листи керівникам громадських закладів на понад 50 відвідувачів про виконання ними обов’язкових норм чинного законодавства щодо облаштування туалетів, розрахованих на широке коло користувачів, у тому числі, для людей з інвалідністю.

  

Міський голова                                П.В. Кучков

 Байрачна, 34521

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію
102
підписи з 100
необхідних
Збір підписів завершено
© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.