ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Розробити та затвердити програму для молоді Зміївської громади, що дозволить створити умови для змістовного дозвілля, культурного, емоційного розвитку особистості, естетичного та національно-патріотичного виховання молоді.

Автор: Перелигіна Ольга Олексіївна
Статус: з відповіддю
Подана: 21.11.2021
Дата початку збору підписів: 22.11.2021

Текст електронної петиції

Згідно з опитуванням молоді Зміївської громади більшість молодих людей бажає проводити кіновечори, семінари, просвітницькі заходи, тощо на базі будинків культури або бібліотек в населених пунктах Зміївської громади. Молодь готова у співпраці з будинками культури/бібліотеками організовувати дані заходи на волонтерських засадах. Для реалізації даної ініціативи потрібні ресурси, а саме: закупівля проєкторів, ноутбуків, екранів. Звертаємося з пропозицією розробити та затвердити програму для молоді Зміївської громади щодо закупівлі вищезазначених ресурсів. Розробка, затвердження та реалізація даної програми дозволить реалізувати права молоді у сфері культури та завдання молодіжної роботи згідно Закону України “Про основні засади молодіжної політики” № 1414-ІХ, а також дозволить створити умови для змістовного дозвілля, культурного, емоційного розвитку особистості, естетичного та національно-патріотичного виховання молоді. Розробити та затвердити програму пропонуємо на 2022-2023 роки. Також, повідомляємо, що готові долучитися (громадські організації, ініціативна молодь) до розробки програми. Відповідь прошу надіслати на електронну пошту: ooperelyhina@gmail.com

Відповідь

Ваша петиція «Розробити та затвердити програму для молоді Зміївської громади, що дозволить створити умови для змістовного дозвілля, культурного, емоційного розвитку особистості, естетичного та національно-патріотичного виховання молоді» набрала 100 підписів із 100 необхідних і згідно з чинним законодавством України підлягає розгляду Зміївською міською радою.

Разом з тим протягом грудня 2021 року до Зміївської міської ради надійшли листи аналогічного змісту від депутата Зміївської міської ради, громадської організації “Молодь Зміївщини”, Молодіжної ради при Зміївському міському голові.

Зважаючи на актуальність для молоді Зміївської територіальної громади створення умов для їх змістовного дозвілля, культурного, емоційного розвитку особистості, естетичного та національно-патріотичного виховання (зокрема у сільських Будинках культури), які можуть бути реалізовані завдяки придбанню проєкторів, ноутбуків, екранів, повідомляємо, що 21.12.2021 року на сесії Зміївської міської ради депутати внесли зміни до Комплексної програми «Молодь Зміївщини на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням ІІ сесії  VIІІ скликання Зміївської міської ради від 24 грудня 2020 року №52 ІІ VIІІ, передбачивши кошти на реалізацію вищезазначених пропозицій.

  

 

Міський голова                                                                                                           Павло ГОЛОДНІКОВ

 

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію
100
підписи з 100
необхідних
Збір підписів завершено
© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.