ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Проведення капітального ремонту (реконструкції) автодороги Р-78 на ділянці “Харків-Зміїв-Слобожанський».

Автор: Межерицький Андрій Анатолійович
Статус: з відповіддю
Подана: 19.02.2018
Дата початку збору підписів: 20.02.2018

Текст електронної петиції

Звертаємо увагу щодо катастрофічного стану автомобільної дороги Р-78 на ділянці «Харків-Зміїв-Слобожанське», внаслідок чого десятки тисяч жителів Харківської області стали заручниками зруйнованої транспортної артерії. Не перший рік планується ремонт цієї дороги, проте ситуація станом на початок 2018 року стає очевидною – дорога Р-78 на ділянці «Харків-Зміїв-Слобожанський» є аварійною, з величезною кількістю ям, обваленими узбіччями і це притому, що автомобільний рух цією ділянкою дороги Р-78 є доволі інтенсивним, а внаслідок зруйнованого дорожнього покриття частими є дорожньо-транспортні пригоди (ДТП). Рішуче засуджуємо бездіяльність органів державної влади та місцевого самоврядування, від яких залежить процес ремонту доріг, адже дорога давно набула статусу аварійної. Шкодуємо, що численні громадські зусилля, докладені пересічними небайдужими громадянами, зокрема депутатами, щодо крайньої необхідності капітального ремонту (реконструкції) не принесли очікуваних вагомих результатів – проведенні капітального ремонту (реконструкції) автодороги Р-78 на ділянці «Харків-Зміїв-Слобожанський». Розуміємо, що Зміївська міська рада не зобов’язана фінансувати ремонт автодороги Р-78 «Харків-Зміїв-Слобожанський»; обслуговування вказаної дороги також не входить до обов’язків комунальних підприємств Зміївської міської ради. Проте Зміївська міська рада, як колегіальний орган, який складається із депутатів, яким мешканці міста Змієва доручили представляти свої інтереси, має право звернутись від імені жителів міста Змієва до інших органів державної влади та місцевого самоврядування. Просимо Зміївську міську раду, з урахуванням викладеного, звернутись до Харківської обласної ради, Харківської обласної державної адміністрації, Кабінету міністрів України, Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України та інших установ та організацій з проханням профінансувати у 2018 році капітальний ремонт (реконструкцію) автомобільної дороги Р-78 на ділянці «Харків-Зміїв-Слобожанське». Вказане звернення просимо затвердити відповідним рішенням Зміївської міської ради на найближчій сесії.

Відповідь

Шановний Андрію Анатолійовичу!

Розглянувши Вашу електронну петицію “Проведення капітального ремонту (реконструкції) автодороги Р78 на ділянці Харків — Зміїв — Слобожанське” щодо звернення депутатів Зміївської міської ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, Харківської обласної ради, Харківської обласної державної адміністрації про фінансування ремонтних робіт автошляху Р78 Харків — Зміїв — Балаклія — Гороховатка від м. Харків до смт. Слобожанське (включаючи міст через річку Мжа), яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, Зміївська міська рада повідомляє, що вона підтримана депутатами міської ради одноголосно.

ХХVІІІ сесією Зміївської міської ради VІІ скликання 12 березня 2018 року прийнято рішення №8-ХХVІІІ “Про розгляд електронної петиції Межерицького Андрія Анатолійовича, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку” (додається).

Додаток: на 3 аркушах в 1 примірнику.

Міський голова П. Кучков

Байрачна, 34521

Завантажити (відповідь, додатки)

 

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію
115
підписи з 100
необхідних
Збір підписів завершено
© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.